Neropay

Neropay

Neropay genel anlamda oldukça gelişmiş bir altyapı ile hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler genel çapta site içinde bulunan her hizmeti kapsamakta ve her türlü işleme yansıtılmaktadır. 

 Neropay

 Neropay ile para yatırma işlemleri oldukça kolay ve pratik bir şekilde işlenme koyula bilinmektedir. Genel manada site altyapısının oldukça gelişmiş olmasının etkileri ecopyaz ile para yatırma işlemlerinde baskın şekilde hissedilmektedir.  Para yatırma işlemleri için sunulan birçok seçenek site içinde bulunmaktadır. Para yatırma işlemi gerçekleştirildikten yaklaşık olarak 1 ila 2 dakika içerisinde site içerisindeki hesabınıza geçişi sağlanmaktadır. Ayrıca diğer internet sitelerine kıyasla ecopayz internet sitesi tarafından oldukça düşük bir seviyede tutulmaktadır. Bu durum ecopyaz internet sitesinin prensiplerini olduğu gibi gözler önüne sermektedir.  Ama geçiş aşamasında tatmin edici yatırım ve çeşitli diğer bonuslar yatırmış olduğunuz tutarın üzerine eklenmektedir. Nero pay sitesi üst düzey bonus sitemi sayesinde kullanıcı geri dönüşlerinde oldukça olumlu olmaktadır.

 Neropay Para Çekme İşlemleri 

 Genel anlamda para çekme işlemleri tıpkı Nero pay yatırma işlemlerinde olduğu gibi kolay ve pratikdir. Bu durumun ana sebeplerinden biri işlemlerin departmanlarında çalışan Nero pay görevlileridir. Ayrıca üst düzey bir performans sunmakta olmasındadır. Neropay par çekme işlemlerinde hızlı bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Ayrıca benimsenen anlayış ile birlikte oldukça hızlı bir hizmet sunulmaktadır.  Yani genel anlamda dakikalar ile adlandırılan hizmet zamanlarına gösterilmektedir. Gerekli olan para çekme işlemi oluşturulduktan sonra yaklaşık olarak 3 ila 5 dakika gibi bir süre zarfında çekilmesi istenen paranın reel banka hesabınıza geçişi yapılmaktadır.  Bu hız Nero pay internet sitesini diğer internet sitelerinden ayrılan en önemli özellik olarak göze çapmaktadır. Nero pay para çekme işlemleri adına yapılan kullanıcı ve misafir yorumları hiç şüphesiz bu durumu tasdiklemektedir. Neropay para çekme işlemleri yorumlarında diğer internet sitelerinden oldukça önde bir pozisyonda bulunmaktadır. Bu durum ile birlikte Neropay internet sitesinin kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. 

 Para Yatırma işlemlerinde Uygulanan Bonuslar 

 Genel anlamda Neropay oldukça farklı ve çeşitli bonusları bünyesinde barındırmaktadır. Yani bonuslar sayesinde kazancınıza kazanç katabilir ve bu kazançlarınızla yeni oyunlar oyabilmektesinizdir. Yaklaşık olarak 0 yakın yatırım bonusu  bonus çeşitlerinin en başında gelen bonuslardandır.  Bu bonus çeşidine ek olarak para çekim bonusu ve kazanılan oyunlardan sonra uygulanan bonuslarda mevcuttur. Bu bonusların oranları ise ecopyaz dışında bulunan internet sitelerine nazaran yüksek bir seviyede tutulmaktadır. 

 Neropay Hizmet Anlayışı 

 Neropay sitesinin yüksek bonus imkanları bulunmaktadır. Ayrıca oranlarının altında ise hiç şüphe yok ki, kullanıcı odaklı hizmet anlayışı yatmaktadır. Bu anlayış ile birlikte yapılacak oynanılacak olan her oyun kullanıcının lehine bir şekilde düzenlenmektedir. Bu durum ile birlikte yüksek bir kazanma oranı kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.  Bu durumun en önemli kanıtı hiç şüphesiz tarafsız ve bağımsız internet sitelerinde bulunan kullanıcı yorumlarının oldukça yüksek tutulmakta olmasıdır. Ama yüksek kullanıcı yorumları ortalaması genel anlamda paypal internet sitesinde uygulanmaktadır. Yani kullanıcı dostu anlayışın bir nişanesi olarak göze çarpmaktadır.  Diğer yandan Neropay internet sitesi hakkında bulunan kullanıcı yorumlarında neredeyse hiçbir olumsuz yorum bulunmaması da genel anlamda paypal internet sitesi çalışan kadrosunun ne kadar profesyonel ve ne kadar hızlı hizmet sunulmakta olduğunu göstermektedir.