Ecopayz Hesap Silme

Ecopayz Hesap Silme
Ecopayz Hesap Silme

Ecopayz hesap silme işlemleri, Ecopayz sisteminde hesapları olan kullanıcılar tarafından ana internet sitesi ya da android veya ios mobil uygulamalar üzerinden bilgisayarlar, cep telefonları ya da tabletler aracılığı ile birkaç adımla basitçe gerçekleştirilebilmektedir.

 Neden Ecopayz Hesap Silme İşlemleri Talep Edilir?

 Bazı kuralcı ve geleneksel yaklaşımı benimsemiş olan kullanıcılar tarafından, sanal kredi kartları ve hesaplar üzerinden mali işlemlerin halledilmesi güvenli bulunmamaktadır. Gerek bu tür eski yöntemleri benimsemiş kullanıcılar tarafından, gerek ise resmi banka kanallarını kullanmayı tercih eden kullanıcılar tarafından, daha önce Ecopayz sistemi üzerinden hesap açmış olan kullanıcılar, hesaplarını kapatmayı talep edebilmektedirler.

 Hesap Silme işleminin Adımları

 Sistem üzerinden aslında e-Cüzdan yöntemi ile birçok önemli işlemi yapabilmenin yanı sıra, son derece önemli. Ve kalabalık mali işlemlerin halledilebilmesi de oldukça kısa bir zaman almaktadır. Hesap açma, para yatırma, para çekme gibi finansal ve önem arz eden işlemler aslında, kullanıcılara oldukça fazla zaman kazandırmaktadır. Fakat yukarıda da bahsedildiği üzere, bazı gelenekselci yöntemleri benimsemiş olan müşteriler tarafından ya da sanal kredi kartlarını kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar tarafından, e-Cüzdan hesaplarını silmek bir seçim olabilmektedir.

 Ecopayz sistemi üzerinden sahip olunan hesapların kolaylıkla kapatılması mümkün olmakla beraber bu işlemler sadece birkaç adıma bakar.

Bunları Şu Şekilde Sıralayabiliriz

 1-Sistem üzerinde eğer bir kurum hesabınız mevcut ise kurum adınızı, eğer şahıs firmasıysanız şahıs firmanızın adını ya da daha önce bireysel bir hesap açmış bulunuyorsanız öncelikle kurum adı ya da şahıs isimleriniz konusunda bildirim yapma zorunluluğunuz bulunur.

 2-Özellikle, kurumlar açısından bilgilendirme aşaması bir ayı bulabilmektedir. Bu yüzden, kuruma ait hesap kapatma kararı bir ay önceden sistemimize bildirilmelidir. Bunu müşteri temsilciniz aracılığı ile birkaç yöntemi kullanarak yapabilmektesiniz. 

 3-Müşteri hizmetleri ekibinin sahip olduğu e-mail yolu ile iletişime geçilir ise, en kısa zamanda geri dönüş sağlanmaktadır.

 4-Müşteri hizmetlerinin yanı sıra, canlı yazışma yardımı ile de bu konuda destek verilmektedir. Canlı destek, online olarak müşteri temsilcileri ile kolayca yapılabilmektedir. Haftanın 7 gün 24 saati bu iletişim müşteriler tarafından basit şekilde kurulabilmektedir.

 5- Müşteri temsilcilerimiz tarafından ilgili şahısların ya da kurumların talepleri hızlıca alınır. Aynı gün içerisinde, sahip olunan e-cüzdan hesapları ivedilikle kapatılır. Bu konuda da müşterilerin kendileri yine hızlıca bilgilendirilir. Yani kendilerine anında geri dönüş sağlanır.

 6-Müşterilerin sahip oldukları e-cüzdan hesapları tarafımızdan başarılı şekilde kapatıldıktan hemen sonra, ilgili müşteriler bağlantılı olan diğer öteki hizmetlerimizi, bağımsız şekilde kullanabilmektedirler. Yani diğer işlemlerde herhangi bir engel bulunmaz.

 7- Bu vesileyle artık Ecopayz hesabınız başarılı şekilde silinmiş olacaktır. Bu kapama işleminin hemen ardından hesapların aktif olarak kullanılması tamamen engellenmiş olur.

 8- Ecopayz hesaplarının kapatılmasını talep eden müşterilerin, ecopayz hesap kapatma taleplerinden hemen sonra gerçekleştirmiş oldukları Ecopayz hesapları ile ilgili transfer ve diğer başka işlemler bulunuyor ise, bu işlemlerin önce askıya alınacağı, ardından da ilgili işlemlerin iptalinin gerçekleşeceği bilinmelidir.

 Ecopayz Hesap Silme Başarısız Olursa Ne Yapılır?

 Eğer ecopayz hesap silme işlemi başarısız olur ise, yani hesap silmeden herhangi bir sorun ile karşılaşılır ise, yöneticilerimiz tarafından bu işlemler öncelikli olarak problemin giderilmesi için üzerinde titizlik ile çalışılır. Problem en kısa zamanda giderilerek, müşterilerimizin hesaplarının sistemden silinmesi konusunda itina gösterilir. Problemlerin giderilmesi başarı ile gerçekleştirildikten hemen sonra, müşterilerimizin bize daha önce iletmiş oldukları iletişim kanalları yolu ile kendilerine ulaşarak gerekli bilgilendirmeler tarafımızca sağlanır. Yönetimimiz, müşteri memnuniyetsizliğine asla müsamaha göstermez.