Ecopayz İletişim

Ecopayz İletişim
Ecopayz İletişim

Ecopayz iletişim merkezinde görevli müşteri temsilcileri 7/24 olası sorunları dinlemekte ve müşterilerine yardımcı olmaktadırlar. Ecopayz iletişim, global ödeme çözümleri sunan bir sağlayıcı olarak gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. 20 yıldan fazla deneyimi bulunan şirketin sadece kişi bazında değil kurumsal işletmelere de para sağlayıcı aracı bir firma olduğu bilinmektedir.

 Ecopayz İzinleri ve Üyesi Olduğu Kuruluşlar

 Ecopayz‘ın alanında rakipsiz olmasını sağlayan ve dünya çapında hizmet sunan firmalar ile anlaşmalarının olduğu bilinmektedir. Bu anlaşmalardan bazıları şöyledir

 • Birleşik Krallık Hükümet’inde FCA tarafında yetkili elektronik para kurumu olarak belgelendirilmiş olup, Avrupa Birliği genelinde Ecopayz kullanılmaktadır.
 • PCI olarak bilinen ödeme kartı endüstrisi uyumludur.
 • Data Protection Act 2018 kapsamında Information Commissioners Office (ICO) ile kayıtlıdır. 
 • Ecopayz, PSI-Pay temassız ürünler dahil olmak üzere markalı ve markasız ödeme kartları çıkartmaya lisanslı olan Mastercard ana üyesidir.
 • DSS Veri Güvenliği Standartları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Ecopayz Tarihçesi

 • Ecopayz 2000 yılında e-cüzdan olarak dijital platforma giriş yapmıştır.
 • 2008 yılında FCA düzenlenmesi yapılmış olup, yasal gereklilik ve yasal denetimler için özel para sağlayıcısı olarak finansal hizmetler otoriteleri tarafından yetkilendirilmiştir.
 • 2009 yılında Mastercard üyeliği almıştır. Aynı sene İos uygulaması olan mobil uygulamasını hizmete sunarak bu alanda bir ilk gerçekleştirmiş oldu.
 • 2010 yılında çok farklı dillerde hizmet verme hedefi ile çok dilli müşteri hizmetleri ekibini oluşturdu.
 • 2011 yılında şirketlerin kullanımı açısında kurumsal hesap çözüm hizmetini vermeye başladı.
 • 2013 yılında marka güncelleşmesine giderek Ecopayz Kurumsal Müşteri hizmetlerinin yanı sıra Ecopayz Tüccar Hesabı hizmetini devreye soktu. Aynı sene içerisinde mobil uygulamasında güncellemeler yaptı.
 • 2014 yılında sanal kart uygulamasını başlatarak tek kullanımlık ecoVirtualcard uygulamasını geliştirdi. Aynı sene mobil kullanıcıların uygulamayı 7/24 kullanabilmeleri için ecoAccount uygulamasını başlatarak ios ve android üzerinden uygulamaların ücretsiz olarak indirilebilmesine olanak tanıdı.
 • 2015 yılında ortaklık programlarını oluşturdu ve birlikte çalıştığı firmalara kar payı seçeneğini sundu. Aynı sene içerisinde yeni bir web sitesi tasarlayarak, müşterilerinin kullanımına açtı.
 • 2016 yılında müşteri hesap güvenliği için iki adımlı güvenlik uygulamasına geçildi. Aynı sene içerisinde Western Union iş ortaklığı yaşandı ve İngiltere’de ilk defa kullanılan online cüzdan olma sıfatına sahip olundu.
 • 2019 yılında önemli ödüllerin sahibi oldu. Sussex Büyüme Ödülü ve FStech ödülleri bunlardan bir kaçıdır. 
 • 2020 yılında da Ecopayz Mastercard özelliğini bir arada yaşayan yeni para kartını tanıtan firma yeniliklerine devam etmeyi sürdürmektedir.

Ecopayz İletişim

 Ecopayz iletişim hizmetlerine https://www.ecopayz.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Söz konusu web adresi üzerinden hesap açma ve kaydolma işlemlerini de yapabilme imkanlarınız da bulunmaktadır. Web adresi üzerinden hesabınızı aktifleştirme ve hızlı kullanma kılavuzlarına da ulaşabilme şansınız bulunmaktadır.

 Ecopayz Müşteri Temsilcilerine Ulaşmak İçin

 Ecopayz iletişim merkezinde görevli müşteri temsilcilerine ulaşabilmek için https://www.ecopayz.com/tr/help-support adresi üzerinden canlı chat başlatabilir ya da e-posta desteğini kullanarak müşteri temsilcilerine mail gönderebilirsiniz. Ecopayz’a facebook ve twitter üzerinden de ulaşabilmek oldukça kolay ve hızlı bir seçenektir. https://www.facebook.com/ecoPayz linki üzerinden facebook resmi adresine ulaşabilmeniz mümkündür. Yine https://twitter.com/ecoPayz linki üzerinden twitter hesaplarına ulaşabilir ve güncel duyuruları buradan takip edebilirsiniz.

 Ecopayz Youtube Platformu ve Yönlendirme Videoları

 Ecopayz iletişim seçeneklerinden bir tanesi de youtube platformudur. Youtube üzerinde yer alan videolar sayesinde ecopayz kullanımı ile ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Para yatırma ve para çekme işlemleri, havale ve eft sorunlarının hepsinin ele alındığı kanala https://www.youtube.com/channel/UCJcFD2BIGq_BLWBhWas9-2Q?feature=watch linki üzerinden ulaşabilmek mümkündür. Ecopayz iletişim seçenekleri oldukça fazla yöntemi olan ve her türlü platformdan ulaşım sağlama imkanları bulunan eşsiz bir para çekme yöntemidir.