Ecopayz Mastercard

Ecopayz Mastercard
Ecopayz Mastercard

Ecopayz mastercard başvuru ücreti olmayan, müşterilere esnek bir harcama olanağı sunan hızlı ve bir o kadar da işlem kolaylığı sağlayan avantajlı bir seçenektir. Kullanımı için müşterilerden herhangi bir geçmiş kredi kontrolü istemez. Herhangi bir banka hesap zorunluluğu şartı olmamasından kaynaklı, oldukça tercih edilebilir bir karttır. Diğer resmi banka kredi kartları gibi, temas gerektirmemesi de müşteriler açısından tercih sebebidir.

Ecopayz Mastercard

 Mastercard sekiz farklı para birimine kadar yabancı dili desteklemektedir. Her müşteri, en fazla üç adet kart sahibi olabilir. Bu da farklı sektörlerde iş yapan ya da birden fazla işletmesi olan kişiler için oldukça zengin bir kullanım seçeceği sunar. Müşterilerin farklı işletmelerinin farklı mastercard seçenekleri ile finansal işlemlerini gerçekleştirebilmesi, sahip oldukları iş ortakları açısından da onlara güven verir.

 Güvenlik 

 Mastercard’lar sahip oldukları yüksek seviye yazılım algoritmaları ile müşterilerinin ihtiyaç duydukları güvenlik beklentilerini sağlarlar.

 Dünya Üzerinde Kullanım Alanları

 Müşteriler Ecopayz ile sahip oldukları ecopayz mastercard avantajlarını gerek alışverişleri sırasında, gerek işle ilgili finansal işlemleri sırasında oldukça geniş bir kullanım ağına sahiptirler. İster online, ister bulundukları konumda var olan atm cihazları aracılığı ile para çekebilir ya da yatırabilmektedirler. Özellikle nakit çekim işlemlerinde, müşterilere muazzam bir avantaj sunar. Müşteriler sistemimiz üzerindeki hesapları kullanarak, bakiyelerine kolay ve hızlı şekilde erişerek mastercard işlemlerini de kolayca halledebilirler. Hesaplarında kalan bakiye tutarlarını, işlem hareketlerini de kolaylıkla takip edebilmektedirler.

 Nasıl Temin Edilir?

 Mastercard sahibi olabilmek için müşterilerin öncelikle online, internet üzerinden Mastercard başvurusunda bulunmaları gerekir. Başvur butonu ile yapılan başvuruların sonuçları, birkaç gün içerisinde tarafımıza düşmektedir. Tarafımıza düşen başvuruların yanıtlanması ve mastercard sahibi olmak için talepte bulunan müşterilerin talebinin yanıtlanması, yine bu birkaç günlük süre içinde gerçekleşmektedir. Aynı süreç içerisinde postayla kargoya verilen kartlar, aynı hafta içerisinde ilgili müşterilere teslimi gerçekleşir. Müşterilerin eline ulaşan kart, aktifleştirilmiş olduğu için yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen şekilde harcamalarda kullanılabilmektedir.

 Kart Çeşitleri

 Müşteriler 4 farklı segmentte mastercard seçeceğine sahiptirler. Bunlar sırasıyla silver, gold, platinium ve vip kart türleridir.

 Ücretler Ve Limitler

 Müşteriler için mastercard olanakları hem ücretsiz hem de ücret avantajlarıyla doludur. Düşük ücret tarifeleri ile müşterilere yüksek statüde kullanım hakları sunulmuş olmaktadır. Her 4 tür kart tipinde de kart ücreti ve aktifleştirme ücretsizdir. Bunun yanı sıra işlem hareketleri, pin kodu işlemleri ki bu işlemlere yeni pin alma ve değişiklik de dahildir, kart yenileme, kart iptal, çeşitli işlem sorgulamaları ve kişi verilerinin güncellenmesi de ücretsiz işlemler arasında bulunmaktadır.

 Ücretli Hizmetler

 Bütün bunların dışında olan tüm nakliye hizmetini içeren kurye ile ulaştırma işlemleri, nakit çekimi ve diğer nakit işlemleri ile ilgili tüm hizmetler, döviz değişimi gerektiren işlemler ve de kart yenileme işlemleri belirli oranlarda ücretlere tabidir. Nakit hareketlerini içeren işlemler için minimum talep edilen ücret, işlem yapılan tutarın % 4 ‘ünü gerektirir. Müşterilerin döviz kuru dalgalanmalarına sebep olan çeşitli işlemler sebebiyle, döviz işlemi ücretleri GBP para birimi cinsinden hesaplamayı gerektirir. İşlem yapılan para birimlerine göre, para dönüşüm ve çevrim işlemlerinde talep edilen ücret değişimleri, daha sonra müşterilerin kendilerine gönderilecek olan ekstre dökümlerine yansıtılır.

 Limitler

 Tüm kart türleri için;

 -Ardı ardına işlem limitleri 5’tir.

 -Tek gün için atm para çekme limit sayısı 10’dur.

 Bunların dışındaki ecopayz mastercard çeşitli işlem limitleri, müşteriler için farklı oranlara sahiptir.