Ecopayz Üye Ol

Ecopayz Üye Ol
Ecopayz Üye Ol

Ecopayz üye ol online bir hesap şeklidir. Ecopayz hesabı açarak tek online hesap ile dünya genelinde para göndermek, almak ve harcamak mümkündür. Ecopayz hesabı ile 50 civarında para biriminde online ödeme yapmak olasıdır. Üstelik bunun için herhangi bir kurulum ücreti ödenmez. Ayrıca Ecopayz mastercard edinme şansıda vardır. Böylece kart aracılığıyla ATM’lerden para çekme şansıda yakalanır.

 Ecopayz Hangi Ülkeye Kayıtlıdır?

 Ecopayz ile çok kısa sürede işlem yapma şansı vardır. Hesap açan kişi kendine en uygun yöntem ile para işlemi yapabilir. Para güvenli bir şekilde transfer edilir ve istenilen şekilde harcanır. Bu sistem İngiltere ve Galler kanunlarına göre kurulmuştur. Kayıtlı olduğu ofis ise Birleşik Krallıktır. İş günleri ise cumartesi, pazar günleri dışında kalan günlerdir. Ama aynı zamanda İngiltere’de var olan tatil günleri de dikkate alınmalıdır.

 Ecopayz Nedir?

 Ecopayz üye ol sistemine kayıtlı olanlar 7/24 online destek alabilme şansına sahiptir. Sistem kullanıcıları, uygulamayı mobil üzerinden de kullanabilir. Tablet veya bilgisayar üzerinden de erişim olabilir. Ecopayz bir banka değildir ve hesapta bir banka hesabı değildir. Sisteme üye olanlar bu ayrıntıyı bilmelidir. Hesap herhangi bir şekilde sigortalanmaz. Ayrıca sisteme kayıt olduktan sonra hesapta para bulundurmak zorunda değilsinizdir. Kişilerin internet bağlantısı ile ilgili sorunlar, kişilerin sorumluluğundadır. Sistem alt yapısına yatırım yapmıştır ve hızlı bir hizmet vermeyi amaçlar. Sistem üzerinden hesap açabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir.

 Ecopayz Hesap Açma İşlemi 

 Ecopayz hesabı açarken geçerli bir adres, telefon numarası ve kendinize ait bir e-mail ihtiyacı vardır. Hesap ile ilgili kuralların ihlalinde, sistem hesabı askıya alma yetkisine sahiptir. Kayıt sırasında verilen tüm bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Eğer bilgilerle ilgili bir değişiklik olursa, müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgilendirme yapılmalıdır. Kişiler sadece yaşadıkları ülkelerde yasal bir hesap açabilirler. Sitenin kayıt sonrası onayı ile hesabınız aktif hale gelir. Sisteme kayıt yaparken güçlü bir şifre belirlemeye dikkat edilmelidir. Sisteme ilk kayıt yapıldığında kullanılan şifrenin düzenli aralıklarla değiştirilmesi tavsiye edilir. Eğer yaklaşık 2 ay boyunca sisteme giriş yapılamazsa hesaba erişim söz konusu olmaz. Bu durumda ise yeni bir şifre belirlemeniz gerekir. Sistem güvenlik alt yapısına önem vermektedir.

 Ecopayz Üye Ol 

 Sisteme kayıt yaptıktan sonra e money satın alma işlemi gerçekleştirilir. Bunun için ‘’oturum açma ‘’ sayfasına giriş yapmak gerekir. Burada kullanıcı adı ve şifre yazılır ve giriş yap butonu ile sisteme girilir. Ödeme araçlarını aktif hale getirmek için sitedeki listeyi incelemeniz gerekir. EMoney almak isteyen kişiler, sistemin talebiyle istenilen bilgileri sunmalıdır. Daha sonra güvenlik doğrulama ve kimlik bilgilerini tamamlamalıdır. Yaşanılan ülkeye veya seçilen ödeme aracına göre eMoney oranı değişebilir. Sisteme verilen tüm ödeme taleplerinden kişiler kendileri sorumludur. İşlemi tamamlamak için bazı durumlarda kişilerden e- mail istenebilir. Tüm bunlar hesap güvenliği için gerekli olan adımlardır. Sistem hesap güvenliğine önem vermektedir. Sisteme kayıtlı kişilerin işlem yapacağı günlük limitlerin belirli sınırları vardır. Bu sınırlar ile ilgili bilgiler site içerisinde yer almaktadır. Kayıtlı olan kişilere gönderilen meblağlarda, gerekli ücretler düşürüldükten sonra işlem yapılır. Para kişinin kendi ülkesindeki para birimine çevrilebilmektedir. Bu da kişinin isteği doğrultusunda yapılır.

 Ecopayz Sistemi Kullanma

 Ecopayz üye ol sistemi kullanış olarak oldukça açık ve anlaşılır bir sistemdir. Kayıtlı kişiler sisteme girerek hesap bakiyelerini hızlı bir şekilde kontrol edebilirler. Bakiye kontrolü için kayıtlı kişilerden ücret talep edilmez. Herhangi bir para transferi sırasında oluşan işlem ücretleri ile ilgili kişiler bilgilendirilir. Bu konuyla ilgili kişilere ayrıntılı bilgi verilmektedir.