Mobil Ödeme Ecopayz

Mobil Ödeme Ecopayz
Mobil Ödeme Ecopayz

Mobil ödeme ecopayz ile ödemeler artık daha kolay. Fatura ödemelerinden para transferine birçok işlemi mobil cihazınızdan güvenle ve rahatlıkla yapabilirsiniz. Ecopayz kullanımı en kolay mobil ödeme ecopayz ile de uygulamalarla müşterilerine tam güvence vermektedir.  2000 yılında orijinal platformlar da ecokart ile başlayan süreç günümüze kadar devam etmektedir. Kuruluşundan bu zamana kadar müşterilerine daima iyiyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Buda ecopayz’ a olan güven sayesinde olmuştur. 

 Ecopayz Dünyanın Her Yerinde

 Dünyanın bir ucundan, diğer ucuna geniş bir alana yayılan ecopayz tüm kitlelere hizmet vermektedir. Kurulduğu yılından bu zamana kurum ve şahıslara paralarını kullanma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca hesap ve kartlı ödeme olanağı ile başarı yakalamıştır. Ecopayz’ in sahibi PSI-Pay Ltd, Finansal Hizmetler ve Piyasalar Kanunu ile AB kapsamında FDA tarafından düzenlenmiştir. 2008 yılında elektronik para ihraç ihraçcısı olarak yetki almıştır. 2009 yılında ise Mastercart ana üyesi olmuştur. 

 İlk Mobil Uygulama EcoPayz’ da

 Teknolojik gelişmeler ışığında sürekli yenilememelerle, güncel uygulamaları ile daha da gelişme göstermiştir. İlk uygulamasını 2009 yılında iPhone ile başlatmıştır. Bu uygulama finansal kurumlar arasında yapılan ilk uygulama özelliği taşımaktadır. Bilindiği üzere iPhone telefonları bir hayli güvenli. Dışarıdan gelebilecek her türlü saldırılara karşı kendisini emniyete alan bir cihaz. Ecopayz bunu ilke edinerek, müşterilerine mobil ödeme ecopayz ile güvenli bir uygulama sağlamaktadır. Uygulama üç kez güncellenmiş olup her yıl yenilenerek hizmetine devam etmektedir. 

Ecopayz Mobil Ödeme 

 Yıllara meydan okuyan ecopayz zamanla giderek gelişti ve büyüdü. 2010 yılında müşteri sayısındaki artış ile artık hizmetler 7/24 sağlanmasıdır. Dil seçenekleri ile her dilde müşteri hizmetleri aracılığıyla hizmette çığır açmıştır. Şirketlere çalışan maaş ödemeleri konusunda uygun maliyetler sundu. Ayrıca şahıs ve ortaklar ile çalışan kurumlara da anında ödeme kolaylığı ile de çözümler getirmiştir.  Ecopayz giderek büyüdü. Bu büyüme karşısında bazı konularda yetersiz kalındığı düşünülmüş ve yeniliklere gidilmesine karar verilmiştir. Bu amaçla 2013 yılında ilk proje olarak markalaşma ele alındı. Ecokart artık bir karttan daha öte olmuştu. Artık seçenekler çoğalmalıydı. 

 EcoPayz İle Yepyeni Ödeme Kolaylığı 

 Marka projesi ile ürün yelpazesi de bir hayli genişletildi. EcoAccount Hesabı, ecoCard ödeme kartı, ecopayz Kurumsal ve ecopayz Tüccar Hesabı 2013 yılın piyasaya sürüldü. Ve artık markalaşma daha kapsamlı kartlar ve ödeme seçenekleri ile genişletildi. Bu çeşit çeşit ödeme kolaylıkları beraberinde bir kolaylık daha yapılması gerekliliğini ortaya çıkarttı. 2013 yılı itibarıyla kullanıcılara mobil uygulaması hizmete sunuldu. Böylece mobil versiyonu da hizmete girerek gelişmelerine bir yenisini ekledi.  Özellikle online alışveriş ile yapılan harcamalar büyük bir artış gösteriyor son dönemde. İnternetin sayesinde hayatımız da bir kolaylık getirdi. Ecopayz bunu da düşünerek online ve telefonda alışveriş imkanı sunmak için sanal kartı çıkardı. 

 Mobil Ödemede EcoPayz Farkı

 Mobil telefonları elimizden düşünmediğimiz şu dönemlerde mobil ödeme ecopayz adı altında yeni uygulama başlattı. Böylece iPhone, ipad yada android cihazlarla 7/24 hizmet sunmaya başladı. Bu uygulamaları müşterilerine ücretsiz vererek her alanda kullanma olanağı sağladı. Uygulama için de kolayca elde etme imkanı sundu. Bunun için mobil telefonları ile Apple Store ve Google Play uygulamalarından ücretsiz indirme imkanı sunuyor. Uygulama indirildiği taktirde Dünyanın neresinde olursanız olun tüm parasal işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. 2015 yılında daha kolay, modern ve uyumlu tasarım ile tüm cihazlarda çalışan siteyi ortaya çıkarttı. Yeni sitesi ecoPayz web ile farklı bir kalite yakalamıştır. Müşterilerine hizmette sınır tanımamaktadır.