Skrill İle Para Yatırma

Skrill İle Para Yatırma
Skrill İle Para Yatırma

Skrill ile para yatırma size uygun bir dizi para yatırma yöntemi sunar. Hangisini seçerseniz seçin para yüklemek hızlı ve kolaydır. Böylece Skrill hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilmektesiniz.

 Kredi Veya Banka Kartıyla Para Yatırma

 Kredi veya banka kartınızdan para yatırmak basit ve anında. Tek ihtiyacınız olan kart numaranız, son kullanma tarihiniz ve güvenlik kodunuz. Bir kartı bir kez kullandıktan sonra, ileride kullanmak üzere hesabınıza kaydedebilirsiniz. Hızlı ve pratik olarak skrill ile para yatırma oldukça kolay.

 Banka Havalesi İle Nasıl Para Yatırılır?

 Banka havalesi ile para yatırma seçeneği ile kişisel banka hesabınızdan skrill ile para yatırma işlemi gerçekleştirilir. Bankacılık ağı, sınır ücretleri olmadan yerel banka havaleleri yapmanızı sağlar.

  1. Skrill hesabınızın depozit bölümünde, banka havalesi altındaki şimdi depozit et seçeneğine tıklayın.
  2. Havale yapmak için kullanmanız gereken banka bilgileri, referans numaranızla birlikte görüntülenecektir.

 İkamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak, işlemin para birimini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz para birimine bağlı olarak, farklı banka bilgileri görüntülenecektir. Parayı skrill hesabınıza hızlı bir şekilde almak için, işlemin ilgili alanına referans numarasını yazın. Referans numarası genellikle kullanıcı / müşteri kimliğinizdir. Yalnızca sizin adınıza tutulan bir banka hesabından yapılan banka havaleleri kabul edilir. Banka havaleleri 2 ile 5 iş günü sürer (hafta sonları ve tatiller hariç). Depozito ücretlerini ücretler sayfasından veya hesabınızın mevduat bölümünden kontrol edebilirsiniz.

 Banka Havalesi İle Para Nasıl Yatırılır?

 Sınır ötesi ücretler ödemeden Skrill hesabınıza para yatırın. Yerel ve uluslararası banka havaleleri iki ile beş iş günü sürer.

 Skrill İle Para Yatırma

 Kredi / banka kartıyla para yatırma seçeneği ile Skrill hesabınıza anında para ekleyebilirsiniz. Skrill, popüler uluslararası ve yerel kart türlerinin çoğunu destekler. Ülkenize göre kabul edilen kart türlerini ücretler sayfasından kontrol edebilirsiniz.

 Kredi / banka kartınızla para yatırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Skrill hesabınızın depozit bölümünde, kredi veya banka kartı altındaki şimdi depozit’e tıklayın.
  2. + Kart ekle bağlantısını tıklayın, kart bilgilerinizi (kart numarası, son kullanma tarihi, CVV kodu) girin ve kart ekle ve devam et düğmesini tıklayın.
  3. Yatırmak istediğiniz tutarı girin, para yatırma amacını seçin ve ileri’ye tıklayın. 
  4. Ekranda depozitonuzun bir özeti görünecektir. İşlemi tamamlamak için onayla’ya tıklayın. 

 Eklenmiş kartların olduğu bir listeniz zaten varsa, kullanmak istediğiniz kartı seçebilir, CVV kodunu girebilir ve ileriye tıklayabilirsiniz.

 Papara İle Para Yatırma İşlemi

 Papara ile para yatırma işlemi için öncelik ile giriş işlemi gerçekleştirilir ve para yatır seçeneği seçilir. Para yatır sayfasından havale/eft ile para yatır seçeneğine tıklanır. Daha sonra papara’nın hangi banka hesabına havale yapma seçeneği ile banka seçim işlemi tamamlanır. Görüntülenen ıban numarasından hesaba havale yap seçeneği tıklanır. Papara ile para yatırma işlemi için yapılması gereken işlem bu kadar kolaydır. Para yatırılan zamandaki para yatırma işlem yoğunluğuna göre 5 ile 15 dakika gibi bir sürede para hesaba geçecektir. Papara ile para yatırma işleminde havalenin açıklama kısmına dikkat edilmelidir. Papara işleminde açıklama kısmına papara numarası yazılmalıdır.

 Papara’da Banka Hesabı Ekleme

 Papara’da herhangi bir banka hesabı eklemek mümkün. Öncelik ile papara hesabına giriş yapıldıktan sonra hesabım seçeneği seçilir. Hesabım seçeneği tıklandıktan sonra oradan banka hesaplarım seçeneği seçilir. Kişinin kendisine ait herhangi bir banka hesabının ıban bilgileri girilir. Girilen bilgiler doğru ise banka hesabı papara hesabına kayıt edilecektir. Girilen hesap bilgilerini ekleyebilmek için öncelik ile kimlik bilgileri doğru bir şekilde girilerek onaylanmalıdır. Skrill ile para yatırma ve papara kullanılarak her türlü para yatırma, çekme vb. işlemleri yapmak mümkündür.