Ecopayz Bitcoin

Ecopayz Bitcoin
Ecopayz Bitcoin

Ecopayz bitcoin Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde geçerli bir ödemi yöntemi olan bir çeşit ödeme kartıdır. Ecopayz gerek güvenilirliği gerekse kullanım kolaylığı konularında diğer elektronik ödeme kartları arasında oldukça popüler olmuş bir karttır. Ecopayz kartınıza sahip olmadan önce eğer iyi bir firma seçerseniz bu firmada bulunan yetkili kişiler sizlere kart ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ayrıntılarıyla cevaplandıracaklardır. ecopayz kullanım kolaylığı açısından son derece rahat bir ödeme çeşididir.

 2 ) Ecocard nasıl kullanılır?

 Ecopayz sitesi üzerinden iletişim kanalları sayesinde öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Ecopayz kartlarla ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Tüm bunlar dışında ise internetten alışveriş yapacağınız zaman, alışveriş yapmak istediğiniz sitenin güvenilir olduğundan emin değilseniz şunu yapmalısınız. Kredi kartınızı kullanmak yerine sanal kartınızı kullanmayı tercih etmelisiniz. Ecopayz online dünyada çok sık kullanılan bir ödeme yöntemidir. 45’ten fazla para biriminde çevrimiçi mağazalarda ödeme yapmanıza imkan tanıyan bir sistemdir. ecopayz tüm kullanıcılarına kolay ve rahat bir kullanım sağlaması dışında aynı zamanda en güvenilir ödeme yöntemlerinin başında gelir.

 3 ) Ecopayz Bitcoin ile Para Yatırma

 Ecopayz üzerinden para bir çok yöntemi vardır. Bitcoin ile para yatırma da bu yöntemlerden birisidir. Elinizde bulunan bitcooin gibi kripto paralar ile çok basit bir yolla ecopayz hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bu sayede ecopayz bitcoin üzerinden işlerinizi de halledebilirsiniz. Ecopayz kullanıcılarının direkt para yatırmak için bir çok yöntemi varken bitcoini tercih etmelerinin nedenlerini açıklayalım. Kullanıcıların ecopayz hesaplarından en fazla kullandıkları para yatırma yöntemi banka havalesi veya kredi kartı yöntemidir. Fakat bu yöntemlerle para yatırdığınız zaman ecopayz bir miktar komisyon almaktadır.

 Ecopayz bitcoin kullanıcıysanız ve komisyon ücreti olmadan para yatırmak için ecopayz bitcoin ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Bitcoin ile para transferinin diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında büyük bir avantajı bulunmaktadır. Diğer yöntemlerde para transfer işlemi bir kaç gün sürerken Bitcoin ile para transferi en fazla yarım saatte gerçekleşir. Bununla birlikte tamamen masrafsız bir şekilde yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ülkemizde bitcoin satılan sitelerden kolay bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Bitcoininiz olduğu an dilediğiniz zaman ecopayz hesabınıza ecopayz bitcoin üzerinden para yatırabilirsiniz.

 4 ) Ecopayz Sisteminin Önemli Avantajları Nelerdir?

 Ecopayz’ın en önemli avantajlarından birisi kredi kartı ya da herhangi banka bilgisi gerektirmemesidir. Bu avantajı sayesinde mesela bir poker sitesi üzerinden düşünürsek paranız online poker hesabınızda hemen kullanılabilir duruma gelecektir. Depozitolar anonim olduğu için kişisel bilgilerinizin hiçbiri farklı sitelerle paylaşılmaz. Bu sistem, ecopayz verilerin gizliliğine çok önem veren bir sistemdir.

 Ecopayz üzerinden kullanıcıların herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamaları için ecopayz sitesinde 7/24 müşteri destek hizmeti bulunur. Ayrıca bu hat farklı dillerde de hizmet vermeye programlandırıldığından ötürü Ecopayz üzerinden Türkçe olarak da destek alabilirsiniz. Ecopayz, IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızdan para yatırmak veya para çekmek isterseniz Ecopayz ücretsiz olarak mobil uygulama desteği vermektedir. Ve bu destek işlem ücretleri açısından da oldukça avantajlıdır. ecopayz bir çok sanal cüzdana göre düşük işlem ücreti olmasından dolayı da çok fazla tercih edilmektedir.

 5 ) Ecopayz Hesabı Nasıl Açılır?

 Ecopayz için başvuru işlemi yapmak istediğinizde ecopayz sitesine girip sonrasında, üzerinde kaydol yazan simgeye tıklamanız gerekir. Ya da dilerseniz ana sayfada bulunan ücretsiz bir hesap açın yazılarından herhangi birine tıklamanız yeterlidir. Ardından karşınıza kişisel bilgiler ve hesap bilgilerini gireceğiniz bir form çıkmaktadır. Hesap bilgileri bölümünde kullanıcı adınızı. şifrenizi, e posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizin istendiği kısımdaysa isminiz, soyisminiz, doğum tarihiniz, adresiniz ve cep telefonu numaranız istenmektedir. Bu bilgileri doldurduktan sonra kullanım koşullarını kabul etmelisiniz. Son olarak ise 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylayıp ecopayz bitcoin sitesindeki üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.