Ecopayz Kart Başvuru

Ecopayz Kart Başvuru
Ecopayz Kart Başvuru

Ecopayz kart başvuru yaparak ecopayz ailesine hızlı bir adım atarak giriş yapabilirsiniz. Ecopayz’ın sunduğu imkanlardan ve güvenli para yatırma yöntemlerinden faydalanabilir, tüm dünyada olduğu gibi elektronik paralarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz. Ecopayz sistemine kayıt olmak tamamen ücretsiz bir tercih olup, üye olurken herhangi bir bedel ödenmemektedir.

 Ecopayz Ailesine Katılmak

 Ecopayz firmasına ait https://www.ecopayz.com/tr/ adresine tıklayarak, Ecopayz kart başvuru işlemlerini başlatarak tamamen ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz. Güvenlik ve gizlilik sorunlarının yaşanmadığı ecopayz ailesine üye olarak tüm dünyanın kullandığı online ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ecopayz üyelik başvurusu için herhangi bir banka hesabı da gerekmemektedir. Dünya genelinde 50 para biriminden fazla şekilde online olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 Ecopayz Üye Olma İşlemlerinde Dikkat Edilecek Hususlar

 Ecopayz ücretsiz üye olma seçeneğini kullanarak başlatacağınız üyelik işlemlerine sırasıyla kullanıcı adı ve bilgilerinizi vererek başlarsınız. Güvenliğiniz açısından bir güvenlik sorusu oluşturmanız talep edilmektedir. Hesabınızı kişiselleştirmek ve ihtiyaç duymanız halinde şifrenizi sıfırlayabilmeniz açısından bu konu son derece önemlidir. Hesap oluşturulurken belirlediğiniz şifre kaydını ecopayz tutmadığından belirlediğiniz şifre tamamen size ait olacaktır. Ecopayz işlemlerini internet üzerinden yaparken kullandığınız tarayıcı önemlidir. Bunu için önerilen tarayıcılar Internet Explorer, Google Chrome, Apple Safari ve Mozilla Firefox olarak belirlenmiştir.

 Ecopayz Kart Başvuru

 Ecopayz kart başvuru işlemleri üyelik işlemini tamamladıktan sonra doğrulama işlemleri ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Doğrulama işlemi 2 adımlı olmaktadır. Bu adımlar güvenlik sebebiyle hesabın size ait olup olmadığını belirlemektedir. Üyelik girişinde kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra cep telefonunuza gelen sms ile bilgileriniz güvende tutulmaktadır. “Güvenilir cihazlarınızı” belirleyerek hesap erişiminizde 2 adımlı doğrulama işlemlerinizi yönetebilirsiniz. “Güvenilir cihazlarınızı” ekleyerek doğrulama işlemlerinizde kod girmenize gerek kalmayacaktır. Ecopayz kart başvuru işlemlerini başarı ile tamamlayan kullanıcılar, Ecopayz Mastercard sayesinde hesaplarındaki paraya ulaşabilmenizin hızlı ve kolay yollarından bir tanesini elde etmektedirler. Ecoaccount hesabınıza tanımlı ecopayz mastercard ile tüm dünyada çalışan ATM’lerden para çekebilir, kartınızı internet alışverişlerinde ve mağaza alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

 Ecopayz Kartını Nasıl Alabilirim?

 Ecopayz Mastercard taleplerinizi üyelik başvurunuzu tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yaparak, “ecoPayz kartları” menüsünün altında yer alan “ecoPayz Mastercard” sekmesi üzerinden talep edebilmeniz mümkündür. Alt menüde yer alan “Kartınızı alın” simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Ecopayz ödeme kartına başvurmanın ve kartı aktifleştirmenin hiçbir maliyeti bulunmamaktadır. Ancak kartın kullanımı sırasında farklı işlem ücretleri doğabilmektedir. Bu işlem ücretleri ile ilgili bilgi için https://www.ecopayz.com/tr/help-support/ecopayz-mastercard adresini ziyaret etmeniz gerekebilir.

 Ecopayz Mastercard Kartının İptal Edilmesi İle İlgili Bilgiler

 Ecopayz kartınızı çeşitli sebeplerden dolayı artık kullanmak istemeyebilir ve iptal etmek isteyebilirsiniz. Kartınızı iptal ettirmek için

  • EcoAccount hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  • “ecoPayz kartları” menüsüne girerek “ecoPayz Mastercard” sekmesine tıklayarak, 
  • Kullanmak istemediğiniz ve iptal işlemi yapmak istediğiniz kartı seçin ve seçtiğiniz kartın sağ üst köşesindeki “X” yani çarpı işaretine tıklayın.
  • Yeni açılan penceredeki iptal nedenlerinden size en uygun gelen seçeneği işaretleyerek “Onayla” butonuna tıklamanız gerekecektir.

Bu işlemleri başarıyla atladıktan sonra kartınızı artık kullanılamaz duruma gelecektir. Ecopayz kartınızı iki parçaya ayırarak imha etmeniz gerekecektir. Bu işlemi yaparken imza şeridini de kestiğinizden emin olmalısınız. Ecopayz kart seçeneğini gelecekte tekrar kullanmak istediğiniz takdirde, dilediğiniz zaman kart çıkarmak için yaptığınız işlemleri tekrarlayarak yeni bir karta başvurabilirsiniz.

 Ecopayz Özellikleri

 Ecopayz kart başvuru oldukça kolay ve güvenli kart çıkartmanın yollarından bir tanesidir. Ecopayz kart sayesinde dilediğiniz yerden para çekme ve istediğiniz para biriminde ödeme işlemi gerçekleştirebilme imkanı bulunmaktadır. Kartı aktifleştirme ve pasife alma işlemleri ise ecopayz ecoaccount hesapları ile diğer ödeme seçeneklerinden daha kolay yapılmaktadır.