Ecopayz Canlı Destek

Ecopayz Canlı Destek
Ecopayz Canlı Destek

Ecopayz canlı destek ile 7/24 iletişime geçebileceğiniz bir e-cüzdandır. Ecopayz sanal alışverişlerinizde en güvenilir ödeme yöntemleri arasındadır. Ecüzdan hizmetini tam anlamıyla bir ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Kart kullanımı ve farklı hesaplara ödemeler gönderebilir, ödeme alabilirsiniz. Birçok farklı ödeme işleminizi oldukça düşük maliyetlerle yapabileceğiniz bir e-cüzdandır. 

  Ecopayz Hakkında

  2000 yılından bu yana e-cüzdan hizmeti sağlayan bir şirkettir. Temiz ve kolay bir ara yüz kullanılmasıyla basit bir şekilde hesap açılışı gerçekleşmektedir. E-cüzdan hesabı açmak tamamen ücretsizdir ve yapacağınız birçok işlem için se komisyon ücretleri oldukça düşüktür. Özellikle sanal kart olarak da kullanılabilen ecopayz kartı ise güvenlidir, hızlıdır ve gizliliğinizi korumanızı sağlar. Avantajlı şekilde para gönderip alabileceğiniz ön ödemeli olarak kullanabileceğiniz bir karta sahip olabileceğiniz hizmetleri sunmaktadır. Bir ödeme yönteminde bulabileceğiniz her şeyi ecopayz size düşük ücretlerle ve farklı güvenlik hizmetleriyle sunmaktadır. 

  Ecopayz Hesap Açma

  Ecopayz üzerinden işlem yapmak ve kart satın almak için hesap açılması gereklidir. Hesap oluşturmak için bir ücret talep edilmez. Ecopayz e-cüzdan hesabına sahip olmak hızlı ve ücretsizdir. Güvenli ödeme sistemi kullanabilmek için ecoAccount hesabı oluşturmalısınız. Hesap oluşturmak için kullanıcı adı, şifre ve para cinsi seçeneklerini doldurmalısınız. İletişim ve kişisel bilgilerinizi girerek formu onaylamalısınız. Oldukça güvenli bir site olan ecoAccount hesabınızı bu şekilde kolayca oluşturabilirsiniz. Bu konuda yardım almak isterseniz ecopayz canlı destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

  Yardım ve Destek

  E-cüzdanı kullanırken her konuda yardım ve destek alabilmeniz mümkündür. Öncelikle sıkça sorulan sorularla ilgili bir yardım destek bölümü bulunmaktadır Bu bölümde hesabın giriş işlemlerinden para transferlerine kadar birçok konuda gerekli bilgiler üyelere aktarılmaktadır. Promosyon kodları ile ilgili tüm aradıklarınızı da bu bölümde bulabilirsiniz. Yine de bu bölümde aradığınız bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Burada anlatılan konular dışında farklı bir sorun ya da sorunuz olabilir.  Destek yardım bölünde müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebileceğiniz bir mail adresi de bulunmaktadır. Aksine mail yerine daha hızlı bir çözüme ihtiyacınız olabilir. Bu durumda sizin için ecopayz canlı yardım hattı hızlı bir iletişim çözümü olarak sunulmaktadır. Oldukça ilgili bir müşteri hizmetlerine sahip olan e-cüzdan sitesinde tüm sorularınızı canlı destekle kısa sürede cevap bulabilirsiniz. 

  Ecopayz Canlı Destek Hattı

 Ecopayz de size 7/24 yardımcı olabilecek bir canı destek hattı bulunmaktadır. Üyelikten işlemlere kadar her türlü sorunuzda iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda ön ödemeli kartlarla ilgili de tüm sorularınıza ecopayz canlı destek sayesinde cevap bulabilirsiniz. 7/24 hizmet sağlayan ve oldukça ilgili bir personele sahip olan destek hattıyla tüm sorunlarınıza çözüm sağlanmaktadır. Sitede ulaşabileceğiniz bir mail adresi bulunsa da canlı chat hizmetiyle çok daha hızlı çözümlemeniz mümkündür.  E-cüzdan kullanımı ile ilgili tüm sorularınızı kısa sürede cevap bulabileceğiniz ilgili bir sitedir. Destek bölümünde bulamadığınız ya da yeterli bilgi bulamadığınız her konuda canlı destek hizmeti alabilirsiniz. Özellikle kart hizmeti kullanmak isteyenlerin aklında olan birçok soruya kolayca cevap bulabilmektedir. Kart satın alırken kullanırken yapılacak tüm işlemlerde canlı destek hattından yardım alabilirsiniz.

 Ecopayz Ücretleri Ve Limitleri

  Ecopayz kullanımı için hesap açmak ücretsizdir. İşlem ücretleri ise oldukça düşük bir kısmı ise ücretsiz olarak verilmektedir. Özellikle kurumsal hesaplar için çoğu işlem ücretsiz yapılmaktadır. Birçok işlem için belirlenen düşük işlem ücretleri için sitenin ürünlerin limitlerini ve ücretlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Kart limitleri için satın alma işleminizde farklı bakiyelerde kartlar hazırlanmıştır. Ön ödemeli olan kartları satın alırken kendinize uygun olan bakiyeyi seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kart limitleri hakkında ecopayz canlı destek üzerinden yardım alabilir ön ödemeli kart limitleri için sitenin ecopayz kart sayfasına bakarak detaylı bilgi alabilirsiniz.