Ecopayz Com

Ecopayz Com
Ecopayz Com

Ecopayz com; dijital platform üzerinden para transferinin en güvenilir ismi olarak geçmektedir. Kullanıcıların para transferleri ödeme yapmak, ödeme almak, kısmı transfer sağlamanın en güvenilir ve en kolay yoludur. Online sitelere para göndermek tabii ki riskli bir süreçtir bu anlamda 360 derecelik bir güvenlik standardı ile korunmalı ve kullanıcıların finans bilgilerini güvenle transferini sağlamak gerekir.

 Ecopayz Com

 Ecopayz online olarak üyelik bilgilerinin girilmesi ve e posta veya kısa mesaj yani sms yolu ile güvenlik aşamalarını geçerek kolayca üyelik sağlanacaktır. Ayrıca ecopayz com üzerinden ücretsiz olarak hesap açılabilmektedir. Üyelik işlemlerinin tamamlanması ve kullanıcının kendisine ait bir şifreyi belirlemesinden sonra dikkat edilmesi gereken güvenlik uyarılarına uymak gerekiyor. Online olarak bağlanılacak bilgisayar veya laptop cihazının anti virüs programlarının güncel olması gerekiyor. 

 Güvenlik Sistemi Nasıl Çalışır?

 Ecopayz ödeme platformu ecopayz com 256 bit üzerinden son derece güvenli şifreleme sistemi ile çalışmaktadır. Kullanıcıların kendilerine ait şifreyi müşteri temsilcileri dahil hiç kimse ile paylaşmaması gerekiyor. Şifre kişiye özeldir ve paylaşılamaz. Diğer bir güvenlik açığı orjinal gibi gelen ve şifre bilgilerini çalmaya çalışan e postalardır. Bu maillerin açılmaması gerekiyor açılırsa posta yolu ile virüs şifreyi kırabiliyor. Bu şekilde mail aldığınızda e postayı açmadan ecopayz com müşteri temsilcilerinden teyit edilmelidir. Site 256 bit güvenlik şifreleme ile çalışmaktadır ve uluslararası güvenlik sertifikasına sahiptir.

 Site Kullanımında Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

 Ecopayz şifrelerin belirli aralıklarla harf rakam ve özel işaretleri içeren yeni şifreler ile değiştirilmesi uygun olacaktır. Siteden güvenli çıkış ve güvenli giriş yapılmalı ve mutlaka kendisine ait resmi link üzerinden bu işlemler sağlanmalıdır. Güvenli adres olarak bahsedilen linkin başındaki https mutlaka olmalıdır. Sonundaki s harfi security yani güvenlik anlamına gelir ve linkin güvenli olduğu bu linkten anlaşılır.

 Para Transferi 

 Ecopayz platform üzerinden siteden her an para transferi alıp gönderme imkanı sağlar ve aktif olarak 50 adet para birimi ile bu transferleri gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Banka veya herhangi bir kurumun aracılığı olmadan günü her saatinde işlem gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Para transferini yurtdışına gerçekleştirmek hızlı, kolay, güvenli ve ucuz yoludur. ecopayz üzerinden gelen transferlere anında erişip kullanmak mümkün olacaktır. 

 Ecopayz Mastercard İle Erişim

 Ecopayz kullanıcıları talep ettikleri takdirde hesabında bulunan paralarını atmlerden mastercard ile para çekebilirler. Bu card ile yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapabilirler. Hesap detaylı görüntüleme yine ilgili resmi link üzerinden görüntüleme yapılır ayrıca mail olarak da hesap detayları gönderilmektedir. Ecopayz mastercard ile temassız ödemelere kullanıcının isteği dahilinde açabilir veya kapatabilmektedir. Card üzerinden tüm güvenlik işlemlerini kullanıcı tarafından istenildiği şekilde değişiklik yapılabilmektedir. Ecopayz site üzerinden para transferleri veya mastercard ile ilgili kullanımlar sitede belirtilen limitler ve ücretler dahilinde bilgilendirme net olarak yapılmaktadır. Ayrıca daha detaylı bilgi almak istenildiğinde müşteri temsilcileri ile iletişime geçilebilir veya online site üzerinden yardım ve destek menüsünden başlıkların takibi ile gerçekleştirmek yeterli olacaktır.

 Promosyonlar

 Ecopayz com site üzerinden bazı dönemlerde avantajlı promosyonlar hazırlamaktadır. Bu promosyonlar kullanıcıların hesaplarının daha çok hangi yönde kullandıklarını tespit ederler ve kullanım eğilimlerine uygun avantajlı promosyonlar sunarlar. Promosyonların başlangıç ve bitiş tarihleri vardır. Hesap sahiplerinin özel sayfalarına bu promosyonlar için promosyon kodu tanımlanır ve böylece ilgi kodu kullanıcılar girerek kampanyalardan yararlanabilirler. Promosyon kodlarında olası bir hata mesajı ile karşılaşılması halinde önce kodun doğru girildiğine dikkat edilmeli, kodu girerken herhangi bir boşluk olmamasına özen gösterilmelidir.