Ecopayz Nasıl Para Yatırılır

Ecopayz Nasıl Para Yatırılır
Ecopayz Nasıl Para Yatırılır

Ecopayz nasıl para yatırılır sorusunun bir kaç farklı cevabı bulunmaktadır. Ecopayz hesabına para yatırma işlemi havale ve eft ile olabildiği gibi aynı zamanda SafetyPay seçenekleri ile de yapılabilmektedir. Ecopayz nasıl para yatırılır sorusuna cevap vermeden önce ihtiyaç duyulması gereken işlemleri saymakta fayda vardır.

 Ecopayz Nasıl Para Yatırılır ?

 Ecopayz nasıl para yatırılır sorusuna cevap vermeden önce, Para yatırma işlemi öncesinde gerekli olan faktörlerin başında bir banka hesabına sahip olunması gerekmektedir. Bu banka hesabının bulunduğunuz ülkede ve yerel hizmetler çerçevesinde hizmet vermesi gerekmektedir. Uluslararası banka havale yöntemi ile de para aktarma seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenek için de banka hesabına ihtiyaç duyulmaktadır. 

 SafetyPay Kullanarak Para Yatırma İşlemi

 SafetyPay da tıpkı EcoPayz gibi online hizmet veren elektronik para platformudur. İnternet alışverişlerinde sık sık tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanmak için,

  • Ecopayz EcoAccount hesabına giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Açılan sayfada “Para yatırın” menüsünde açılan alt menüden “Yerel para yatırma seçenekleri” sekmesine tıklamalısınız.
  • Karşınıza açılacak menüden para yatırma işlemi yapacağınız EcoAccount hesap numarasını seçmeniz gerekmektedir.
  • Bu bölümde açılan sayfadan “SafetyPay” seçeneğini girmeniz gerekmektedir. Akabinde açılan menüden para birimini seçmeniz istenecektir. Hesabınıza yatırmak istediğiniz para tutarını girdikten sonra “Devam et” butonuna ardından kontrol işlemini tamamladıktan sonra “Onayla” butonuna tıklamalısınız. 
  • İşlemlerin ardından SafetyPay banka seçim sekmesine yönlendirme işlemi yapılacaktır.
  • Yönlendirme işleminden sonra açılan sekmede ülkenizi ve bankanızı seçmeniz gerekmektedir. 
  • Kullandığınız bankanın online işlem sayfasına yönlendirileceksiniz.
  • Bankanızın online bankacılık hesabına giriş yapmanız gerekecektir.
  • SafetyPay firması ödemenin başarılı olduğunu ecoPayz’e bildirir ve ödeme işlemi sıraya koyularak 1 ile 3 gün arasında para hesaba aktarılır.

Ecopayz Para Transferi

 Ecopayz firmasının para transfer hizmetleri sayesinde tüm dünya üzerindeki herkese 50 farklı para biriminde para gönderebilirsiniz. Ecopayz para aktarma hizmetini kullanabilmek için sizin ve alıcı hesabının “silver” veya daha yüksek bir düzeyde olması gerekmektedir. Para aktarma işlemi için ecoAccount hesabından “Para transfer edin” sekmesine tıklayarak ilerlemeniz yeterlidir. Ecopayz nasıl para yatırılır sorusu ile başlayan yolculuğumuza para yatırma yöntemleri ile devam edebiliriz. Ecopayz firmasında üyeliğinizin bulunduğu ecoAccount hesabınıza giriş yaparak Kredi/banka kartı kullanarak, yerel para yatırma seçeneklerini kullanarak, uluslararası banka havalesi yöntemini kullanarak para yatırma imkanlarınız bulunmaktadır. Para yatırma yöntemleri ve talimatları ile kullanılabilir para yatırma seçenekleri ecoAccount hesabında detaylı olarak “Para yatırın” menüsünde yer almaktadır.

 Ecopayz Para Gönderme ve Para Alma İşlemleri Hakkında

 Ecopayz ile para almak ve para göndermek oldukça güvenli bir işlemdir. Ecopayz, para alma ve para gönderme yöntemleri için tüccar hesap ve bireysel hesap özelliğine sahip tüm kullanıcılara sorunsuz hizmet verebilmek için teknolojinin tüm olanaklarını kullanmaktadır. Kişisel verilerin korunmasına öncelik veren firma yetkilileri güvenli teknoloji konusunda tüm önlemleri almaktadır. Ecopayz para gönderme maliyetleri Gold hesap kullanıcı seviyesinden itibaren ücretsiz olarak belirlenmiştir. Silver hesap düzeyinde para gönderme işlemlerinin ücreti gönderici para gönderen tarafından ödenir ve %1.50 olarak belirlenmiştir. Ecopayz firmasının anlaşmalı olduğu online sitelere yapılan para transferi ve alınan para ise ücretsizdir. Gönderilen minimum para miktar için herhangi bir limit belirlenmemiştir. Ancak gönderilen maksimum para miktarı için belirli ücret ve limitler bulunmaktadır. https://www.ecopayz.com/tr/fees-limits/ecoaccount adresinden limitler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Tüm Sorular Ecopayz Firması Tarafından Güvenli Bir Şekilde Cevaplanmaktadır.

 Ecopayz nasıl para yatırılır sorusu ve daha binlerce sorunun cevabını bulabileceğiniz https://www.ecopayz.com/tr/ adresi oldukça güvenilir ve hızlı işlem özelliğine sahip bir internet sitesidir. Teknolojinin bu özelliklerini işlem sırası önceliğinde de sağlayan internet sitesi ve yetkilileri müşterilerine 7/24 hizmet etme önceliğinde bir çalışma politikası gütmektedirler. Ecopayz nasıl para yatırılır sorusundan daha fazlasıdır.