Ecopayz Para Yatırma Sorunu

Ecopayz Para Yatırma Sorunu
Ecopayz Para Yatırma Sorunu

Ecopayz para yatırma sorunu yaşamayan ve platformu kullanan kişiler, internet ortamında ecopayz kullanarak gerçekleştirdikleri para yatırma, çekme ve transfer işlemlerinde güvende olmadıklarını düşünürler. Öncelikle sitemiz adresinin doğru bir şekilde yazıldığından emin olunması gerekir. Sitemizin alan adı https://www.ecopayz.com şeklindedir. com.tr uzantılı bir adresimiz bulunmamaktadır. Alan adının http değil, https olarak tanımlandığından emin olunuz. Kimlik avı yapmak isteyenler, sitemiz alan adındaki harflerin yerini değiştirerek yeni bir alan adı ile kullanıcıların karşısına çıkmakta ve şifrelerini kolayca ele geçirmektedir.

 Ecopayz Para Yatırma Sorunu

 Kayıt olacağınız hesap seviyesi ne olursa olsun, kayıt olma işlem ücreti alınmayacaktır. Tüm hesap seviyelerinde codePayz para yatırma, Alternatif para birimi ile para yatırma, Western Union ile para alma, Western Union ile para gönderme, kendi hesaplarınız arasında para transferi, ecoPayz Tüccarına / Tüccarından transfer işlemleri ücretsizdir. Hesabınıza kredi kartı veya banka kartı ile para yatırabilirsiniz. Para yatırma işlemlerini doğrudan banka şubelerinden yapabileceğiniz gibi online bankacılık kanallarını da kullanabilirsiniz. Banka şubelerinden para yatırmanız durumunda, bankalar asgari işlem limiti koymaktadır. Örneğin QNB Finansbank şubelerinden yapılacak işlemlerde asgari işlem limiti şu anda 5000TL’dir. Para yatırmak/ çekmek işlemi için ecoVoucher, zestPay, Klarna, Instadebit, Santander, Yandex Money kanalları vb. seçenekleri kullanabilirsiniz. 

 Farklı Seviyelerde Hesaplarımız bulunmaktadır

 Ecopayz’da bütçe kontrolü sağlayabilmeniz için, farklı özellikte ecoAccount hesapları vardır. Farklı özelliklerdeki hesaplarımız; classic, silver, gold, platinum, VIP hesaplarıdır. Ancak bu farklı özelliklerdeki Ecopayz hesapları arasında günlük üye iş yerlerine transfer miktarları arasında farklılık vardır. Ayrıca aynı kullanıcı hesabı altında, farklı para birimlerinde de alt hesaplar açabilirsiniz. Her bir para biriminde, 10 adetten fazla hesap edinebilirsiniz, bu farklı hesaplara farklı para birimleri olarak ecopayz para yatırma sorunu yaşamazsınız. Farklı ecopayz özellikleri arasında en önemli şey, yaşam boyu limitinin olmamasıdır.

 Para Yatırma Sorunu Yok

 Ecopayz’daki hesabınızdan yerel veya uluslararası bankalara EFT yapabilmeniz mümkündür, aynı şekilde kendi banka hesaplarınızdan da ecopayz hesaplarına kolayca para transferi yapabilirsiniz. Ecopayz para yatırma sorunu yaşanmaması için, işlemlerinizde bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekecektir. Ecopayz uluslarası bankalara yapılacak transfer işlemleriniz için, muhabir banka ücretlerine tabi olduğundan buna paralel bir işlem ücreti alacaktır. Gönderdiğiniz paralar için döviz kuru değişimi gerekli olabilir; dolayısıyla hesabınızda yeterli döviz değişim ücreti olmalıdır. Döviz değişimlerinde otomatik döviz kuru hesaplaması PSI tarafından yapılmaktadır. Ayrıca seçilen Western Union teslimat hizmeti, para transferinin yapıldığı ülkeye bağlı olarak koşullu ücret uygulayacaktır. Para yatırma sorunu yaşanmaması için; muhabir banka ücretlerinin alındığı durumlarda işlem ücreti ve döviz değişim ücretini karşılayacak miktarın hesabınızda olması gereklidir.

 Yapacağınız tüm bankacılık işlemleri için, farklı özellikteki Ecopayz hesaplarının günlük/ Haftalık/ aylık limitleri bulunmaktadır. Ayrıca bir gün içerisinde yapılacak bankacılık işlemleri için minimum- maksimum limitler de vardır. Kredi/banka kartıyla, Alternatif para birimi, banka havalesi, NecoVoucher, Neosurf, EFT, Interac ile para yatırma limitleri farklıdır. Bu nedenle Ecopayz para yatırma sorunu yaşamamanız için, seçtiğiniz para yatırma kanalının günlük/ Haftalık/ aylık limitlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ecopayz’da limitler olmakla birlikte Fransa ve Fransa’ya bağlı topraklarda yaşayan kişilerin günlük para yatırma- çekme limitini 1000 Euro olarak belirlemiştir.

 Ecopayz Financial Conduct Authority Tarafından Yetkilendirilmiştir

 EcoPayz, elektronik para ihracı için yetkilendirilmiştir. Elektronik Para Yönetmeliği 2011’e göre kayıt referans numarası 900011’dür. Yetkilendirilmesi Birleşik Krallık’taki Financial Conduct Authority tarafından yapıldığı için para yatırma- gönderme konusunda belirtmiş olduğumuz kurallara riayet edilirse herhangi bir problem yaşamazsınız. Sitemizle yaptığınız tüm işlemlerde sorun yaşamanız halinde yardım&destek hattımız mevcuttur.